Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Kavaklıdere ilçesinin başarılı AKP’li Belediye Başkanı Mehmet Demir önceki dönemden bu döneme kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalar ilçe halkı tarafından takdirle karşılanmakta. Sayın Demir ilçesinin haricinde bilhassa köylülere önem verip ne noksanlıklar var düşüncesiyle yapmadığı iş kalmadı ve böylelikle de Kavaklıdere ilçesinin tekrar başarısından dolayı belediye başkanı seçildi. Kavaklıdere ilçesinin AKP’li belediye başkanı ilçe ve köylerde o kadar fazla seviliyor ki sormayın. AKP ortağı MHP’nin haricinde CHP seçmeninin de oylarını Mehmet Demir’e verdikleri görüldü.

Sevgili okurlarım Mehmet Demir ilçe ve köylerin daha gelişebilmesi için yoğun çalışma içine girdiği de bildirildi. Sosyal yapıya sahip olan Sayın Demir önümüzdeki günler içinde Kavaklıdere ilçesi adına Ankara’ya gidip bakanlıklardan yardım almaya çalışacak. Her yıl gerçekleşen Yerküpe Başpehlivanlık Güreşlerinin bu yıl daha değişiklikler yapıp Kavaklıdere ilçesinin tüm Türkiye’ye tanıtacak. Belediye Başkanı Mehmet Demir genç ve dinamik bir yapıya sahip olduğu için gece gündüz demeden yoğun çalışmalarını sürdürmeye başladı.

Sevgili okurlarım Demir’i arkasında Akparti iktidarı olduğu için Kavaklıdere birçok yatırımların önümüzdeki günler içinde gerçekleşeceğini vurguladı. İlçe ve köylerde tarafsızlığı nedeniyle her kesim tarafından adı sevgi ve saygı ile anılmakta. Bu da Sayın Demir’in tarafsızlığını göstermektedir. Gazeteye açıklamada bulunan Başkan Mehmet Demir: İlçemize birçok yatırımlar yatımlar yapıldı yine de daha fazlası ile yapılacaktır. Ben AKP’nin seçtiği belediye başkanıyım ama CHP’lilerin oylarını da aldım. Tarafız olmak mecburiyetindeyim. Birkaç yıl sonra ilçemizdeki değişiklikleri göreceğiz dedi. Biz de diyoruz ki Belediye Başkanı Mehmet Demir genç dinamik saygın ve sevecen bir Belediye Başkanı olduğunu da söyleyebilirim sevgili okurlarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin