A+ A A-

 

Milas Pinar Mahallesi Orta Okulunda öğrenim görürken atletizm sporuna merak saran, her yıl 27 Aralık günlerinde Milas’ta yapılan atletizm yarışmalarına katılan 11’inci sınıf öğrencisi Melisa Çal’ın hedefi büyük.

30112019hedeficokbuyuk.jpg
Haber: Sercan Ergin

Bayanlar arası atletizm yarışmalarında 8’nci sınıfta 3 bin metre koşusunda ilçe birincisi, Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9’uncu sınıfında öğrenim görürken güçlü yarışmacıların katıldığı atletizm koşusunda ilçe üçüncüsü, 10’uncu sınıfta öğrenim görürken katıldığı yarışmada 3 bin metre koşusunda 2’nci olan Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11 sınıf öğrencisi Melisa Çal’ın hedefi 27 Aralık günü Milas’ta yapılacak atletizm yarışmasında hedefi 3 bin metrede birincilik elde etmek.
Atletizm sporunun tanınan sporcusu Melisa Çal 27 Aralık günü yapılacak atletizm yarışmaları öncesinde çalışmalarını okul çıkışında her gün Muğla futbolunun tanınmış teknik adamlarından Hasan Ali Arıkan hocanın nezaretinde devam ediyor. Genç sporcunun hedefi ileriki yıllarda olimpiyatlarda yarışmak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin