A+ A A-

 

İsim değiştirerek Milas Esnaf Spor adını alan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor liderlik yarışında hırsla çalışıyor. Başkan Vanlıoğlu AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’i makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür plaketi ve takımın 48 forma numaralı Mehmet Yavuz Demir adına basılı formasını hediye etti.

28112019sampiyonolmakicinhermacimizi.jpg
Haber: Sercan Ergin

Muğla Mahalli Süper Amatör kümenin elit takımı Milas Esnaf Spor pazar günü deplasmanda karşı karşıya geleceği Muğla Üniversitesi Spor maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı ve zorlu müsabakayı beklemeye başladı.
Pazar günü grubun iddialı takımlarından Muğla Üniversitesi spor takımıyla karşı karşıya gelecek olan Milas Esnaf Spor Kulübü Başkanı Ekrem Vanlıoğlu müsabaka hakkında gazetemize şunları söyledi; “Muğla Mahalli Süper Amatör kümede yer alan bütün takımları izleme şansım oldu. Grubumuzda iyi takımlar var. Biz Milas Esnaf Spor olarak Grup Şampiyonu olmak için iç sahada ve dış sahada oynayacağımız her müsabakayı kazanmak zorundayız. Pazar günü Muğla’da sezon başında iyi bir ekip kuran Muğla Üniversitesi Spor takımıyla karşı karşıya geleceğiz. Muğla deplasmanından üç puanla dönmek istiyoruz” dedi.
BAŞKAN’DAN VEKİL ZİYARETİ
Hafta ortasında AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’i Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında ziyaret eden Milas Esnaf Spor Kulübü Başkanı Ekrem Vanlıoğlu vekil Demir’e Milas Esnaf Spor’un 48 forma numaralı ismine özel formasını ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin