A+ A A-

 

Muğla Mahalli Birinci Amatör kümede yer alan Milasın iki güzide takımı Milas Gençlikspor ile Bafa Zeytinspor takımları Pazar günü Milas Belediyesi Selimiye Sahasında karşı karşıya gelecekler.

28112019MilasGencliksporBafaZeytinsporkarsikarsiyageliyor.jpg
Haber: Sercan Ergin
Mahalli Birinci Amatör kümede grup şampiyonluğuna oynayan Milas Gençlikspor Kulübü As Başkanı Şafak Kaya pazar günü Selimiye Sahasında karşılaşacakları Bafa Zeytinspor maçı hakkında gazetemize yaptığı açıklamada; “Grupta şampiyon olmak için ikinci yarıda karşı karşıya geleceğimiz bütün müsabakalardan üçer puan almak zorunda olduğumuz için bundan sonra gerçekleştireceğimiz her müsabakayı kazanmak zorundayız. İkinci yarının ilk maçında Selimiye sahasında Bafa Zeytinspor ile karşılaşacağız bu müsabakadan üç puan alarak yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin