A+ A A-

 

Milasımızı alt yapı takımlarıyla temsil eden Milas Belediyespor ve Milas Erginspor takımları hafta sonu başlayacak olan Mahalli Voleybol Ligi öncesi hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Müsabaka 2-2 sona erdi…

06102019beraberekaldilar.jpg

Haber: Sercan Ergin
Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde Milasımızı alt yapı takımlarıyla temsil eden Milas Belediyespor ve Milas Erginspor takımları hafta sonu başlayacak olan Mahalli Voleybol ligi müsabakaları öncesinde Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya geldiler. 4 set üzerinde oynanan Bayanlar Voleybol Hazırlık müsabakası 2 - 2 sona erdi.
Milas Milli Eğitim Müdürlüğünde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapmakta olan Milas Belediyespor kulübü hocası Ünsal Çelik’in yönettiği müsabakaya her iki takımın aile bireyleri büyük ilgi gösterdiler.
Milas Belediyespor Midi Takımı sahaya yaşları küçük sporcularla çıkarken oynadığı güzel voleybolla beğeni topladı. Milas Erginspor Bayan Voleybol takımı bu hazırlık müsabakasında sahaya 2004, 2005, 2006 doğumlu sporcularıyla çıktılar. Seyredenlere keyif veren müsabakanın bitiminde Milaslı Voleybol severler sporcuları ayakta alkışlayarak soyunma odasına uğurladılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin