A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde Milasımızı temsil eden Milas Belediyespor ile Milas Erginspor bayan voleybolcuları Cuma günü Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda hazırlık müsabakası oynayacak.

01102019hazirlikmacinacikacaklar.jpg
Haber: Sercan Ergin

Mavi - Beyazlı Milas Belediyespor Bayan Voleybol takımı Muğla Mahalli Voleybol Ligine katıldıkları günden beri aldıkları sayısız il birinciliği ile Türkiye’de adını duyurdu. Milas Milli Eğitim Müdürlüğü’nde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapmakta olan Ünsal Çelik hocanın çalıştırdığı Milas Belediyespor bayanlar voleybol takımı değişik kategorilerde yer alan 58 sporcusuyla mahalli ligde dikkat çekmekte.
Haftada üç gün aralıksız çalışmalar yaparak bayanlar alt ligine hazırlanan Milas Belediyespor Bayanlar Voleybol takımı hocası Ünsal Çelik yaptığı açıklamada “yaz döneminde 70 bayan voleybolcularımızla değişik kategorilerde çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan alt yapı müsabakalarında başarılı olmak için hazırlık müsabakaları yapıyoruz Cuma günü de Milas Erginspor takımıyla hazırlık müsabakası yapacağız” dedi.
Hazırlık müsabakası saat 18’de başlayacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin