A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat makamında ziyaretleri kabul etti.

Başkan Tokat ziyaretleri kabul etti
Haber: Hamza Balandı

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Başsavcısı olarak Milas’a atana Hayrullah Yapar ve Milas Esnaf Spor Kulüp Başkanı Ekrem Vanlıoğlu Başkan Tokat’ı ziyaret etti.
İl ziyareti gerçekleştiren Milas Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar oldu. Başsavcı Yapar ; “İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığından, Milas Cumhuriyet Başsavcılığı görevime başladığımda Başkanımız beni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletmişti. Bende kendisine iade-i ziyarette bulunmak istedim ”dedi.
İkinci ziyaret ise Milas’ı Muğla Süper Amatör Lig’de temsil eden Milas Esnaf Spor Kulüp Başkanı Ekrem Vanlıoğlu’ndan geldi. Vanlıoğlu ziyarette ; “2006 yılında Beçin Belediyespor Gençlik Spor olarak kurulan, Muğla Süper Amatör Lig'de mücadele etmeye başlayan Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor'un adı alınan kararla Milas Esnafspor oldu. Şimdiye kadar oynadığımız maçlarda başarılı sonuçlar aldık. Bu sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz ve Milas’ı Bölgesel Amatör Ligte temsil edeceğiz” dedi. Vanlıoğlu ayrıca şimdiye kadar kulübe verdiği maddi ve manevi desteklerden ötürü Başkan Tokat’a teşekkür ederek Atatürk plaketi hediye etti.
Her iki ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat; Başsavcı Hayrullah Yapar ve Esnaf Spor Başkanı Ekrem Vanlıoğlu’na çalışmalarında başarı diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin