A+ A A-

 

İYİ Parti’nin ilk kadın kolları teşkilatı olma özelliğini taşıyan İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanlığınca Milas’ta kermes düzenlendi.

İYİ Partili kadınlardan parti yararına kermes
Haber: Hamza Balandı

Milas Şehir Parkı’nda oluşturulan stantlarda kadın kolları üyeleri tarafında hazırlanan yiyecekler, parti etkinliklerine maddi destek sağlamak amacıyla satışa sunuldu.
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe ve yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları üyelerinin de ziyaret ettiği kermes ile ilgili olarak bilgi aktaran Milas İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı, “kadın kolları üyelerimizin destekleriyle hazırlamış olduğumuz yiyecekleri, partimizin etkinliklerindeki giderleri karşılamak üzere satışa çıkardık. Vatandaşlardan güzel bir ilgi gördük. Kadınlarımızla elele vererek her türlü partimize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ben emeği geçen ve katkıda bulunan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin