A+ A A-

 

Saylak İlçe ve Şube Müdürlerinden brifing alarak başladığı görevinde Müdürlükler içinde ilk ziyaretini Milas İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne gerçekleştirdi.

28112019saylakgorevinehizlibasladi.jpg
Haber: Hamza Balandı

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak göreve başlayan Barış Saylak, Şube ve İlçe Müdürleri ile toplantı yaptı.
Toplantıya başlarken görevinden ayrılan Şakir Fırat Erkal'a yaptığı çalışmalar ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Saylak, Muğla Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak gerek kurumda gerekse arazide kuruma yakışır şekilde, samimiyetle tüm Muğla halkı ve üreticilere daha etkin ve kaliteli hizmet vermek için hep birlikte çalışılması gerektiğini ifade etti.
İlçe Tarım ve Orman Müdürleri ile Şube Müdürlerinden mevcut çalışmalar ile ilgili Brifing alan İl Müdürü Saylak, Muğla'da farkındalık yaratacak projeler yapmak istediğini belirterek, bundan sonra ki çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini, şube ve ilçe müdürlerine çalışmalarının bu yönde titizlikle devam etmelerini istedi.
BARIŞ SAYLAK MİLAS İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
Muğla Tarım ve Orman İl Müdürü Barış Saylak ilçe ziyaretlerine Milas'tan başladı. Sabah erken saatlerde Milas İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret eden Barış Saylak İlçe personelleri ile görüştü. Görüşmelerinde sahada daha aktif olmalarını isterken, “Milas halkı için özveri ile çalışarak, Milas tarımına daha fazla değer katmak için hep birlikte çalışacağız” dedi.
Yapılan iş ve işlemlerle ilgili bilgi alan Saylak, ilçenin öncelikli sektörleri verileri ve genel brifing aktarımını gerçekleştirdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin