A+ A A-

 

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye Yarışması’na Milas’tan katılan 20 yaşındaki Aslı Kurnaz performansıyla beğeni topladı.

25112019aslikurnazosesturkiye.jpg
Haber: Hamza Balandı

TV8’de yayınlanan, Beyazıt Öztürk, Hadise, Murat Boz ve Seda Sayan’ın jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye Yarışması’nın son bölümüne Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Müzik Öğretmenliği eğitimi alan ve babası da Milas’ta müzisyenlik yapan Milaslı Aslı Kurnaz’da katıldı.
Ailesinin de yalnız bırakmadığı Kurnaz, yarışmada Sertap Erener’in “Bu böyle” adlı şarkısını seslendirdi.
Güzel bir performans sergilemesine rağmen jüri üyelerinden Kurnaz için dönen olmadı.
Jüri üyelerinden Hadise yaptığı yorumda “Çok güzel bir şarkı seçmişsin. Fakat eksiklikler var gibiydi. Çok güzel bir enerjin ve sesin var. Bir şeyler eksik olduğu için dönemedik. Ama seni mutlaka yeniden bekliyoruz” dedi.
Yarışmaya katılmaktan mutlu olduğunu ifade eden Kurnaz, “Beni müziğe iten babam oldu. Babam da müzisyen. Çoğu kişi yarışmaya katılmaktan korkuyor. Ben kaybetmekten korkmadığım için buradayım. Kaybetmekten korkan insan hiçbir şeyin sahibi olamaz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin