A+ A A-

 

Milas MHP İlçe Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu ve eski Genel Başkanı Alparslan Türkeş ve şehitler ruhuna, aşure dağıttı. Etkinliğe Cumhur İttifakının ortağı Ak Parti Milas İlçe teşkilatı da katıldı…

06102019mhpdenbasbugicinasure.jpg
Haber: Oktay Çayırlı
MHP Milas ilçe teşkilatı tarafından her yıl yapılan aşure etkinliği bu yıl MHP Kurucusu ve eski Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş ve şehitlerimizin ruhu için dağıtıldı. MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, MHP Milas Kadın Kolları Başkanı Alev Yücel, AK Parti Milas Kadın Kolları Başkanı Cemile Özdemir, MHP'li Belediye Meclis Üyesi ve Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği Başkanı Mevlüt Kiriş, Belediye Meclis Üyeleri Sinan Erbey ve İlhan Şimşek, MHP Selimiye Mahalle Örgütü, Türk BüroSen Milas İlçe Temsilcisi İlyas Kaya, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül ve partililerin katıldığı aşure dağıtımına esnaflardan ve pazara alışverişe gelen vatandaşlardan da ilgi yoğun oldu.
Okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan etkinlikte yapılan duanın ardından hazırlanan aşure dağıtıldı.
Yapılan açıklamada, her yıl Türk büyükleri ruhuna dağıtılan aşurede bu yıl Başbuğ Alparslan Türkeş ve dava şehitleri ruhuna ikramın yapıldığı belirtilerek, etkinliğe gösterilen ilgi için Milaslılara teşekkür ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin