A+ A A-

 

Milas Dr. Mete Ersoy Ortaokulu öğrencileri, örnek bir projeye imza attı. Öğrenciler, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyacı olan akranlarına hazırladıkları proje kapsamında bağışta bulundu.

210519ornekproje_9b65f.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Dr. Mete Ersoy Ortaokulu 5/C sınıfı öğrencileri, örnek bir projeye imza attı. Ortaokul öğrencilerinin duyarlılığı, herkesi gururlandırdı.
Dr. Mete Ersoy Ortaokulu 5/C sınıfının fikir mucitleri, “Eşyam eşyan olsun” projesi kapsamında, bağış kampanyası başlattı. Öğrenciler, ‘Eşyam eşyan olsun’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattıkları bağış kampanyası kapsamında dolan sandıklarını, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Müdürü İbrahim Türker Yaşoğlu’na teslim ettiler.
Proje kapsamında dolan sandıklar, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi olan akranlarına gönderilecek.
Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Müdürü İbrahim Türker Yaşoğlu, öğrencilerin gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesinin kendilerini gururlandırdığını belirterek: “Okulumuz 5/C sınıfı öğrencileri, örnek bir bağış kampanyası başlattı. Sınıfta kurdukları bağış kutusuna; kıyafetten diğer eşyalara kadar bağışta bulunarak, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi akranlarını sevindirmek istediler.
Kampanyamız Ramazan ayının sonuna kadar devam edecek ve bayram öncesi ihtiyacı olan çocuklara ulaştırıldığında çok mutlu olacaklar. Minik yüreklerde bu duyarlılığı görmek bizleri gururlandırdı. Yüreklerine sağlık... Ailelerine ve öğretmenlerine bu şekilde bir nesil yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin