A+ A A-

 

Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında minik öğrencilere trafik eğitimi verirken, sürücülere de bilgilendirmeler yapıldı.

080519trafikhafta_fa7b6.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, mayıs ayının ilk haftasında kutlanan Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında trafik bilincini artırmak amacıyla bir dizi etkinlik düzenledi.
Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında ayrıca Koru Yüksel Çağlar İlkokulu öğrencilerine yönelik uygulamalı trafik eğitimi verildi.
Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, Koru Yüksel Çağlar İlkokulu öğrencileri ile birlikte; bu yıl İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen “Öncelik yayanın, öncelik hayatın” sloganı kapsamında, sürücülere yaya geçitlerinde öncelikle yayalara yol verilmesi ve sürücülerin kurallara uyması gerektiği ifade edilerek, uyarılarda bulundu.
Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği önünde bulunan yaşam çadırına alınan sürücülere; hem emniyet kemerinin kullanımı hem de yayaların önceliği anlatıldı.
Uygulamada durdurulan sürücüler, trafik güvenliği için mesai yapan polis memurlarına teşekkür etti.
Öğrencilerin trafikte dikkat etmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirildiği trafik eğitiminde, renkli görüntüler yaşandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin