A+ A A-

AK Parti Milas delegesini seçti

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı, Milas’ta 10 ayrı noktada kurulan sandıklarla 17 bin 800 üye sandığa davet edilip 400 delegeyi belirledi.

AK Parti Milas delegesini seçti

“Kadın Dayanışma Merkezleri” kuruldu

Muğla Büyükşehir Belediyesi her türlü şiddete maruz kalmış ya da kalma riski taşıyan kadınları güçlendirme ve hayata tekrar katılımlarını sağlamaya yönelik çalışmaların yanı sıra psikolojik destek de alabilecekleri ‘Kadın Danışma Merkezleri” kurdu.

“Kadın Dayanışma Merkezleri” kuruldu

Gazeteci ölümden döndü

Milas’ta seyir halindeki otomobil alev aldı. Yaşanan olayda yaralanan olmazken, araçta maddi hasar oluştu.

Gazeteci ölümden döndü

Suç makineleri tutuklandı

Milas, Yatağan ve Menteşe ilçelerinde 9 ayrı hırsızlık olayının faili dört kişiden üçü tutuklandı.
Muğla’da büyükbaş hayvan hırsızlığı, araçlardan akü hırsızlığı, evden hırsızlık, işyerinden hırsızlık, motor hırsızlığı gibi 9 ayrı hırsızlık olayına adı karışan ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Bayır Jandarma Karakol ekiplerince gözaltına alınan dört şüpheliden üçü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Bir kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Suç makineleri tutuklandı

Muğla’da Maden Çalıştayı Düzenlenecek

Muğla Büyükşehir Belediyesi Madencilik faaliyetlerinin tartışılacağı “Madenciliği Konuşuyoruz” adlı çalıştay düzenliyor. Bu yıl ilki düzenlenecek olan çalıştay, bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Muğla’da Maden Çalıştayı Düzenlenecek

Başkan Tokat gazileri tebrik etti

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, düzenlenen törenle Milli Mücadele Madalyası ve Beratı alan gazileri ziyaret ederek tebrik etti.

Başkan Tokat gazileri tebrik etti

“Hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz”

2019 Yılı Bitkisel ve Hayvansal Desteklemeler hakkında bilgilendirme toplantısı Milas Mahalle Muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan yaptığı açıklamada, “çiftçilerimize her konuda hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi…

“Hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz”

Büyükşehir Belediyesi Vatandaşın Yanında

Sosyal belediyecilik alanında ihtiyaç sahibi vatandaşların yanlarında olan Muğla Büyükşehir Belediyesi sunduğu “Evde Bakım” Hizmeti ile vatandaşların takdirini kazanıyor.

12122019BüyüksehirBelediyesiVatandasinYaninda.jpg

İğdigül sokak hayvanları için öğrencilerle buluştu

Sokak hayvanlarının yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için, Türkiye'nin birçok ilini motosikleti ile dolaşarak sahne gösterisi yapan, dizi ve sinema oyuncusu Semih İğdigül, Milas Belediyesi’nin katkılarıyla Milas’ta öğrencilerle buluştu.

İğdigül sokak hayvanları için öğrencilerle buluştu

Ata tohumları Karaova'da toprakla buluştu

Bodrum Belediyesi, Karaova’da çoğaltılacak Ata tohumlarını vatandaşlara ücretsiz dağıtmak için harekete geçti. Belediye Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi mülkiyetinde bulunan arazilerde Ata tohumlarını toprakla buluşturmaya başladı.

Ata tohumları Karaova'da toprakla buluştu

Valilikten asılsız haberler hakkında açıklama

Muğla Valiliği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü tarafından kimlik kartı, pasaport ve sürücü belgeleri ile ilgili asılsız haberler hakkında yazılı açıklama yapıldı.

Valilikten asılsız haberler hakkında açıklama

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin