Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgÖnceki sayıdan devam
Kemal, sezon başından beri istikrarlı futbol oynayarak her sporseverin dikkatini çekmeyi başaran Kemal bu müsabakada benim beklediğim performansı sergileyemedi. Kemal, bu müsabakada kötümü oynadı derseniz tabii hayır kötü oynamadı ama ben sezon başından beri Kemal’in gösterdiği performans nedeniyle kendisinden çok iyi futbol beklediğimden Beçin Gençlikspor’un başarılı futbolcusu bu müsabakada geniş alan bulamadığı, yeterli topla buluşamadığı için çok iyi değildi. Her futbolcu her oynadığı müsabakada çok iyi oynayacak diye bir kural yok ben sezon başından beri keyifle takip ettiğim Kemal kardeşimin bundan sonra oynayacağı müsabakalarda oynayacağı güzel futbol, atacağı gollerle takımına katkı sağlayacağına inanıyorum. Kemal bu takım için çok önemli bir sporcu. Ben Kemal’in futbolunu beğeniyorum.
Buğra, genç oyuncu müsabaka boyunca iyi niyetiyle gol pozisyonlarına girmek için çok çalıştığını gördüm. Buğra çok çalışarak takıma bundan böyle katkı sağlamasını bekliyorum.
Orkun, genç oyuncu müsabaka boyunca takımına katkı sağlamak için gayretli göründü. Sahada elinden geleni yaptı. Bekir, yıllanmış şarap gibi yaşlandıkça sahada olumlu işler yapıyor. Yılların deneyimli oyuncusu bu müsabakada çok iyi alan savunması yapan Göcek spor takımı karşısında bence iyi mücadele verdi. Bekir müsabaka boyunca rakipleri tarafından ilk kişiyle marke edildi. Deneyimli sporcu Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımının kazandığı iki penaltıyı iyi kullanarak görevini iyi yaptı. Milas Belediye Beçin Gençlikspor Kulübü 2-2 Biten müsabakanın ardından rakip takım Göcek spor takımına kendi tesislerinde akşam yemeği vererek bütün takımlara iyi bir örnek teşkil etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin