Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgÖnceki sayıdan devam

Pazar günü Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda Milaslılara zevkli bir oyun seyrettiren Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımı sporcuları bu müsabakada nasıl performans sergilediler. Kaleci Serkan Tekin, yediği ilk golde defanstan seken top nedeniyle küçükte olsa hatası vardı ama müsabakanın genelinde yüzde yüz gollük şutları kurtararak bence görevini çok iyi yaptı. Son dakikada kurtardığı topla takımının yenilmesine engel oldu. Tebrikler Serkan Tekin, sezon boyu hep böyle performans sergile.

Engin Güç, karşısında oynayan Muğla’nın en iyi oyuncusu Volkan Çulhaoğlu karşısında zaman zaman zorlanmasına rağmen müsabaka boyunca disiplinli oynadı. Sahada elinden geleni yaptı. Tarık Tuncer, genç oyuncu kıpır kıpır forvet oyuncuları karşısında zorlandı. Bence görevini yapmaya çalıştı. Mithat, müsabaka içerisinde pozisyon gereği istem dışı kademe hataları yapmasına rağmen müsabakanın genelinde yürekli oynadı bence görevini yaptı. İbrahim İbrahimoğlu, Ranzondan transfer edilen genç oyuncu bu müsabakada iyi niyetliydi ama takımına katkı sağlayamadı. Disiplinli bir sporcu maçlarda daha çok sorumluluk alması lazım. Selman Yıldırım, yetenekli oyuncu müsabaka boyunca oyun disiplinine sadık kalarak oynadı takımının en çalışkan sporcuları arasında yer aldı. Selman bu müsabakada gösterdiği performans ile bence görevini iyi yaptı.

Bugra Özkan, her sporcu Her oynadığı müsabakada çok iyi oynayacak değil. Genç oyuncu iyi niyetliydi sahada elinden geleni yapmaya çalıştı. Ben Buğra’nın saha içerisinde daha sorumluluk almasını bekliyorum. Yetenekli bir kardeşimiz.

Semih Berkan Zan, takımın yetenekli oyuncularından biri olan Semih Berkan Zan müsabakanın başlarında talihsiz bir şekilde sakatlandı. Oyundan çıkmak zorunda kaldı. Eğer Semih bu maçta sakatlanmasa idi Milas Belediye Beçin Gençlikspor sahada daha çok gol pozisyonlarına girerdi. Semih’in sakatlanması Beçin Gençlikspor için kötü oldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin