Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, her yıl aralık ayının ilk haftasında başlayan düzenli olarak Milas Milli Eğitim Müdürlüğünde beden eğitimi öğretmeni, spor koordinatörü Sayın Filiz Beycur hocanın önderliğinde devam etmekte olan Milas Milli Eğitim Müdürlüğü ile Milas İlçe Spor Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Liseler arası, Orta okullar arası bayanlar ve erkekler voleybol müsabakaları hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksinde devam etmekte olan bayanlar ve erkekler müsabakalarını Muğla bölgesi hakemlerinden Sayın Turgut Uzun Çakmak, Sayın Yasemin Alyıner, Sayın Filiz Kın, Sayın Meliha Tosun, Sayın Olgun Akdoğan, Sayın Ali Kemal Sarı, Sayın Recep Yüksel, Sayın Şeyma Özsoy, Sayın Emre Yel, Sayın Bülent Öztürk, Sayın Feride Gökçe isimli hakemlerimiz yönetmektedirler.

Uzu yıllardan beri amatör futbolun içerisindeyim mensubu olduğum Milas Dörtyol Gençlikspor ile Milas Erginspor futbol takımlarında futbol takımlarımızın başında sahaya çıktım. Futbol müsabakalarında saha içerisinde hoş olmayan sıkıntılar yaşamama rağmen Milas Dörtyol Gençlikspor ve Milas Erginspor bayanlar voleybol takımlarının başında salonda yönetici olarak görev yaptığım bayanlar voleybol müsabakalarında Muğla Bölgesi voleybol hakemlerimizin salon içerisinde en küçük yanlışlarını görmedim. Muğla Bölgesi voleybol hakemleri saha içerisinde gördükleri yanlışları çok kibar bir üslupla müsabakada yer alan başta sporcular ve salon içerisinde görev alan yöneticilere en küçük saygısızlık yapmadan müsabakaları yönettikleri için Muğla Mahalli voleybol liginde görev yapan her biri birbirinden değerli olan sayın voleybol hakemlerine kulüp temsilcisi olarak teşekkür ediyorum. Futbol sahalarında futbol hakemliği yapan sayın hocalarımızın da voleybol hakemleri gibi sporcularına daha ılımlı davranmalarını bekliyorum. Herkese sevgi ve saygılar sunuyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin