Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgDünden devam
Batuhan Erten, gelecekte iyi bir sporcu olacak çalışkan oyun içerisinde tempolu oynayan bir sporcu Oğulcan Gül, bu müsabakada sahada elinden geleni yaparak bence takımına katkısı iyi oldu. Yetenekli bir sporcu, Efe Cengiz, müsabaka içerisinde sahada oyundan hiç düşmeden oynadı takımına katkı sağladı. Çok çalışırsa gelecekte çok kaliteli bir sporcu olur. Atakan Kınay, çok çalışırsa düzenli antrenmanlarına katılırsa ben Atakan’ın gelecekte çok iyi bir sporcu olacağını düşünüyorum. Müsabaka boyunca disiplinli futbol oynadı.
Marmaris 1923 takımı kaleci Alperen Yetkiner, ilk kez izlediğim kaleci Alperen’i beğendim nikelajları çok iyi kalede takım arkadaşlarına güven veriyor. Bu maçta çıktığı her topu bloke ederek bence görevini iyi yaptı. Tolga Keleş, takımın çalışkan disiplinli sporcularından birisi olarak temayüz etti. Maçta hiç hata yapmadan görevini yaptı.
Buğra Uslu, hava toplarında kesici olarak çok iyiydi. Sahip olduğu topları da elinden geldiğince iyi kullandı. Tuna Berk Öğün, maç boyu disiplinli oynadı müsabakayı az hatayla tamamladı. Oyun içerisinde akıllı işler yaptı. Kaan Baştürk, disiplinli, çalışkan, akıllı bir sporcu olarak maç içerisinde dikkat çekti. Semih Öner, oyun içerisinde dalarak oynadığında küçük hataların dışında bence görevini yaptı. Arda Ak, akıllı çalışkan biri oyun içerisinde çok az hatayla oynadı bence görevini iyi yaptı, yetenekli bir sporcu.
Onak Tüzün, top tekniği yaşına göre bence çok iyi oyun içerisinde bencil davranmazsa tek top oynarsa ileride bence çok elit bir sporcu olur diye düşünüyorum. Emircan Deniz, orta sahada basmadık alan bırakmadı bence görevini iyi yaptı. Disiplinli bir oyuncu, Delil Kutluay, müsabaka boyunca oyundan düşmeden maçı tamamladı görevini iyi yaptı. Ercan Toraman, iyi bileklere sahip, topa sahip olduğunda topu nereye atacağını iyi biliyor ben çok beğendim.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin