Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün köşemde, 2019-2020 sezonu Muğla Mahalli Süper Amatör Ligi müsabakalarında yer alan birçok takımımızın sezon öncesi Süper Amatör Küme de başarılı olmak için iyi kadro kurmaları hakkındaki düşüncelerimi siz sporseverlerle paylaşmak istiyorum.
Muğla Mahalli Süper Amatör Küme de yer alan Gümüşlük Gençlikspor onursal başkanları sinema oyuncusu Sayın Nejat İşler vasıtasıyla Muğla’da ve İzmir’de isim yapan futbolcuları transfer ederek süper lige katıldılar.
Bodrum Gümüşlük Gençlikspor’un yanı sıra Fethiye Seydikemer Belediyespor takımı da Muğla’nın ve Muğla Üniversitesinde öğrenim gören tanınmış sporcuları transfer ederek güçlü bir kadro kurarak lige katıldılar. Süper Amatör Küme de her yıl grup şampiyonluğuna oynayan Yeni Milasspor takımı ise sezon başı hazırlıklarına çok geç başlamasına rağmen Milaslı futbolculardan kurulu yaptıkları yetenekli kadro ile ses getirmeye başladılar. Mor beyazlı ekip öz Milaslı futbolcuları ile bu sezon süper Amatör ligde ivme kazanacaktır.
Milas’ta Süper Amatör Küme de Milas’ı temsil eden bir başka takım Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımı da yeni kurulan yönetim kurulunun çabaları ile çok iyi kadro kurarak lige katıldılar. Kırmızı beyazlı ekibin bu sezon hedefi grup şampiyonluğudur.
Yukarıda ismi geçen takımlarımızın yanı sıra geçen sezon Mahalli Süper Amatör Küme de grup şampiyonluğunu son maçlarda kaçıran Muğla Düğerek Güneşspor takımı bu sezon geçmiş yıllara göre daha iyi kadro kurmasına rağmen, sezon başında aldığı kötü sonuçlar sonrasında hedefinden geride gözüküyor. 2019-2020 sezonunda Muğla Mahalli liginde yer alan bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin