Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, Muğla voleybolunda göreve başladıkları günden beri Muğla voleyboluna erkekler ve bayanlar liginde büyük katlılarda bulunan Muğla voleybolunu yönetenler hakkındaki izlenimlerimi siz değerli voleybol severlerle paylaşmak istiyorum.

Muğla Mahalli voleybol liginde il temsilcisi olarak uzun yıllar görev yapan Sayın Alaattin Varol hocamızdan sonra son üç yıldır il temsilcisi olarak görevini başarıyla yapan Muğla voleybolunun tanınmış isimlerinden Sayın Ümit Zafer Dokucu hocam Muğla voleyboluna verdiği katkılarla dikkat çekmektedir. Sayın Ümit Zafer Dokucu hocanın nezaretinde geçtiğimiz hafta sonu Muğla Menteşe uluslararası spor salonunda yapılan toplantıda sonunda 2019-2020 sezonu Muğla mahalli erkekler ve bayanlar voleybol ligi kuraları çekildi. Muğla Mahalli bayanlar ve erkekler voleybol ligi müsabakaları 13-14 Ekim günleri yapılacak müsabakalarla başlıyor. Son yıllarda Muğla Mahalli voleybol liginde görev yapan Muğlalı hakemlerin Türkiye genelinde görev yaptıkları müsabakalarda elde ettikleri başarılı yönetimleriyle her voleybol severlerin dikkatini çekmektedirler. Muğla Mahalli voleybol liginde 2019-2020 sezonunda görev yapacak olan hakemler Muğla il temsilcisi Ümit Zafer Dokucu nezaretinde Muğla Menteşe kapalı spor salonunda yaptıkları ilk toplantı sonrasında seminer düzenlediler. İki saat süren toplantı ve seminer sonrasında hafta sonu başlayacak müsabakalar hakkında birlikte fikir alışverişi yaptılar.
Yapılan toplantı sonrasında görüşlerini aldığımız Muğla il temsilcisi Ümit Zafer Dokucu gazetemize şunları söyledi. 13 Ekim Cumartesi, 14 Ekim Pazar günü Muğla’nın muhtelif İlçelerinde yapılacak voleybol müsabakaları hakkında toplantı düzenledik. Bu sezon geçmiş sezonlara göre yeni kurulan takımlarımızın katılımıyla Muğla Mahalli voleybol ligi renkli görüntülere sahne olacaktır 2019-2020 sezonunda profesyonel liglerde görev yapacak hocalarımıza yeni sezonda mahalli ligde yer alan bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin