Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan Milas’ı Muğla’da temsil eden Milas takımlarının sezon başında geçirdiği çalışmalar hakkındaki izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. İzninizle Milasımızı Muğla’da temsil eden Süper Amatör Küme’ de yer alan takımlarımızdan 1967 Milas Beçin Esnaf spor takımıyla başlıyorum kırmızı beyazlı ekibimiz bir ay önce yaptığı yeni transferleriyle çalışmalarına başladı. Kırmızı beyazlı ekip yaptığı hazırlık müsabakalarıyla lige her konuda hazır olduğunu gösterdi.

1967 Milas Beçin Esnafspor takımının yanı sıra 19 yıldan beri Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de yer alan Milasımızı temsil eden Yeni Milassporumuz sezon başında yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakarak yeni yönetim kurulu başkanı Sayın Öcal Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri yeni Milassporumuza sahip çıkarak Milaslı gençlerimizden oluşacak genç bir kadro ile Milassporumuza layık olduğu yere taşımak için saha ve transfer çalışmalarına başladılar. Yeni Milasspor’da görev alan başta Sayın Başkan Öcal Yüksel olmak üzere yeni yönetim kurulunda görev alan bütün beyefendilere köşemden teşekkür etmek istiyorum. Yeni Milassporumuza 2019-2020 sezonunda başarılar diliyorum. Zor koşullarda görev alan tüm yönetici kardeşlerim diliyorum iyi işler yaparak Yeni Milassporumuza iyi yerlere taşırlar. Süper Amatör Küme’de yer alan iki takımımızın yanı sıra Muğla Mahalli birinci Amatör Küme’de yer alan Milas Gençlikspor, Güllük Gençlikspor, Milas Bafa Zeytinspor takımlarımız 2019-2020 sezonu öncesinde yaptıkları transferlerle lig hazırlıklarını tamamladılar. Milas Gençlikspor yeni yönetim kurulu sezon başında yeni oluşan yönetim kadrosuyla başarılı çalışmalar yaparak iyi oyunculardan kurulu kadro kurdular. Yukarıda ismi geçen takımlarımızın yanı sıra Muğla Mahalli Ligi alt yapılarında Milas’ı temsil eden takımlarımızın alt yapı takımları da bu sezona kurdukları kadrolarla gruplarında şampiyonluk yaşamak için mücadele vereceklerdir.2019-2020 sezonunda gerek amatör kümede yer alan takımlarımız gerekse alt yapılarda yer alan takımlarımıza Milas Medya grubu olarak başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin