Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım, bugün sizlere köşemde Muğla Mahalli Ligi kurulduğu günden beri Muğla Mahalli Ligi’nde güzel Milasımızı temsil eden takımlarımızda çoluk çocuğunun hakkını mensubu olduğu kulübe para harcayarak büyük özveri gösteren eski yönetici arkadaşlarımızdan bahsetmek istiyorum.

Eskiden Milas’ta yaşayan futbola meraklı olan sporseverler maddi sıkıntılarına rağmen Milas’ta hafta sonu oynanan hazırlık müsabakası ve ya resmi müsabakalar öncesi kulübün yönetim kurulu üyelerine giderek karınca kararınca maddi yardımda bulunurlardı. İnsanların birbirlerine inancı tam olduğu için dedikodu yerine birbirlerine destek vardı. Yaşım gereği hatırlayabildiğim kadarıyla aklıma gelen Milas’ın futboluna büyük katkılarda bulunan sevgili arkadaşlarımdan bahsetmek istiyorum. Eskiden Milas’ta Milas Gençlikspor, Milasgücüspor ve benim cebimden harcayarak kurduğum Milas Doğanspor takımları vardı. O yıllarda Milas takımlarında yöneticilik yapan kardeşlerim Milas’ta saygı gören kişiler olduğu için herkesin yanına gider makbuzsuz para toplayarak mensubu oldukları takımların sıkıntılarını giderirlerdi. O yıllarda yöneticilik yapan futbol oynayan iki kardeşimden bahsetmek istiyorum. Milas Doğanspor takımında futbol oynayan yöneticilik yapan merhum Müfit İşcan namı değer faydalı ile Milaslıların Arap Ahmet lakaplı hocaların hocası olan Ahmet Urak kardeşlerim arkadaş çevresindeki arkadaşlarına Doğanspor kulübünün durumunu anlatarak yardım isterlerdi takımın ayakkabı, forma, deplasmanlardaki yol paralarını karşılarlardı. Yine eskiden Milas Gençlikspor takımında uzun yıllar yöneticilik yapan Milas Gençlikspor kulübünü zamanında maddi katkılarda bulunan Ruhi Atakan ağabeyim Milas Gençlişkspor takımında forma giyen bütün sporcularına kendi mekanında günde üç öğün yemek verirdi. Milaslı eski futbol severler iyi bilirler geçmiş yıllarda üç takımın Düzenledikleri yemeklere katılarak birbirlerine maddi katkılarda bulunurlardı. Geçmiş yıllarda Milas takımlarına maddi ve manevi katkılarda bulunan herkese minnettarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin