Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

TEMA Milas İlçe Sorumlusu Mehmet Nergiz, Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda gerçekleştirilen Doğa Eğitim Kampına 46 ilden 113 doğa gönüllüsünün katıldığını belirtti.

13072019tema.jpg

Haber: Emre Baştaşkın

TEMA’nın Doğa Eğitim Kampı 29 Haziran - 5 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda gerçekleştirildi.

Kampa katılan ve kampın ardından bir değerlendirme yapan TEMA Milas İlçe Sorumlusu Mehmet Nergiz, “Eğitime, 46 ilden 113 doğa gönüllüsü katıldı. Ilgaz dağı milli parkında düzenlediğimiz eğitimde; Adana, Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sinop, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Yozgat illerinden İl Temsilcilerimiz/Yardımcılarımız, İlçe/Mahalle Sorumlularımız, Genç TEMA’larımız ve Mezun TEMA’larımızla buluştuk” dedi.

Bir haftalık eğitim boyunca 22 farklı oturum, 6 atölye çalışması ve bir inceleme gezisinde, 22 hocanın desteğiyle ekolojinin temel ilkeleri, doğa koruma ve doğa gözlemi, toprak, hava, su, mera ekosistemi, orman ekosistemi, biyolojik çeşitlilik, tarım, iklim değişikliği, savunuculuk ve çevre, sağlık konularında eğitimler aldıklarını belirten Nergiz, “Küre Dağları Milli Parkı’na gerçekleştirilen tam günlük inceleme gezisiyle öğrendiklerimizi pekiştirdik. Doğa Eğitim Kampımıza katılım sağlayan tüm gönüllülerimize, yürekten teşekkür ederiz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin